دیدگاه اولین درمانگر قطعی و بدون بازگشت لکنت زبان درمورد مشکل لکنت و درمان آن

لکنت زبان, درمان لکنت زبان, در مورد مشکل لکنت و درمان آن

دیدگاه اولین درمانگر قطعی لکنت زبان درمورد مشکل لکنت و درمان آن

 

مرکز خدمات روانشناختی توانمندسازی ذهن :

1- به جز مواردی که فرد آسیب جسمی و مغزی دیده، ریشه اصلی لکنت، اختلال در ریتم کلام، کارکرد گفتاری ذهن و عدم هماهنگی بین ذهن، زبان و بدن است.

 

2- ژن‌ها به‌خاطر تغییرات ذهنی، گفتاری و رفتاری دچار تغییرات می‌شوند لذا لکنت ارتباطی با مشکلات ژنتیکی و کروموزوم‌ها ندارد.

 

3- طبق تصویربرداری از مغز با PET (توموگرافی گسیل پوزیترون )، EEg (نوار مغز) MRI ‌کارکردی (‌تصویربرداری با تشدید مغناطیسی) و سی‌تی‌اسکن‌، افراد لکنتی (به‌جز ضایعات مغزی) هیچ عارضه مغزی و عصبی را نشان نمی‌دهند و این تایید دیدگاه اینجانب است که لکنت مشکل فیزیکی و مکانیکی و ژنتیکی نیست، بلکه مربوط به کارکرد ذهن و روان و مسائل محیطی و یادگیری است.

 

4- طبق نظر متخصصان پزشکی دنیای غرب، دارودرمانی برای درمان لکنت زبان نه تنها بی‌اثر است بلکه عوارض جسمی و روانی دارد و مطالعات و تجارب بالینی اینجانب نیز موید این مسئله است.

 

5- تعبیه دستگاه‌های الکترونیکی در گوش بیرونی و حلزون گوش و نیز در حنجره فرد لکنتی ضمن گران‌قیمت بودن آنها (حدودا 14میلیون تومان برخی از آنها) علاج قطعی نیست و صرفا پژواک صدا و تغییر صدای صاحب دستگاه را به گوش تکرار می‌کند. این درحالی است که اینجانب معتقدم درمان قطعی لکنت وجود دارد، بدون استفاده از ابزار خاص ما با تنظیم کارکرد ذهن و هماهنگی آن با جسم لکنت زبان را درمان می‌کنیم.

 

6- افراد دارای لکنت زبان از مسیر گفتاری صحیح خارج شده‌اند و باید شیوه درست صحبت کردن را به آنان آموخت و آموزش را به پارادایم یادگیری و یادگیری را به مهارت تبدیل کرد.

 

به امید جهانی بدون لکنت زبان

لکنت سرطان دنیای اجتماعی فرد است و این سرطان با شیوه شبیه‌سازی قابل درمان است.

 

مرکز خدمات روانشناختی توانمندسازی ذهن :

دکتر محمداحسان تقی‌زاده مدیریت مرکز خدمات روانشناختی توانمندسازان دارای دکترای مدیریت توسعه منابع انسانی از دانشگاه بلفورد آمریکا (ایالت نیوجرسی). همچنین ایشان ریاست دانشگاه پیام نور ری، را برعهده دارند و عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره جمهوری اسلامی ایران هستند.

 

دکتر محمداحسان تقی‌زاده مدیر پروژه درمان قطعی لکنت با استفاده از شبیه‌سازی ذهن است. همچنین ایشان مشاور دانشگاه پلیس کشور در مسائل روانشناختی طی چندین سال، مشاور کارخانه سیمان سپاهان به مدت ۳سال، مشاور پتروشیمی کشور به مدت ۴سال و عضو اصلی انجمن روانشناسی اجتماعی ایران و مدیرمسئول نشریه روانشناسی توانمند سازی فردی و سازمانی هستند.

 

شما می توانید جهت ارتباط با مرکز توانمندسازی ذهن با شماره های ذیل تماس حاصل فرمائید:

 

تلفن: 

960 93 881 021

733 90 881 021

 

موبایل:

0919 551 16 50

 

آدرس: خیابان آفریقا، بالاتر از میرداماد، نبش کوچه آناهیتا، ساختمان پزشکان آناهیتا، پلاک ۱۸۲، واحد ۱۴، طبقه 4

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

رفتار بچه گانه در بزرگسالان: علائم و نحوه برخورد با آن را بشناسید

مجموعه: مشاوره خانواده رفتارهای بچه گانه در بزرگسالان   علل رفتار‌های بچه گانه افراد بزرگسال  …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.