لیبل گلاسه شاتوت

تکنولوژي جوهرافشان لیبل گلاسه ترکيبي از دشوار افزار، قابل انعطاف افزار و رویه هايي هست که براي چاپ جوهرافشان به کارگیری مي شود. در ادامه چاپ جوهر افشان، قطرات ریز جوهر از يک نازل به مراد ايجاد يک تصوير چاپ شده فشرده مي شود.

 

ويژگي هاي اصلي فناوري جوهرافشان چيست؟

تمام سيستم هاي جوهر افشان داراي چهار ويژگي مشترک زير هستند:

 

آنها از چاپگرهاي غير تماسي به کارگیری مي کنند. اين بدان معناست که چاپگر مرحله چاپ شده را لمس نمي نماید زيرا صرفا قطرات جوهر بايد با آن تماس پيدا کنند. در ادامه نتيجه، چاپگرهاي جوهرافشان توانمند به چاپ بر روي سطح های متحرک، ناهموار يا حس هستند.

آنها نيازي به برگه ندارند. از آنجايي که جوهر مستقيماً روي مرحله قرار مي گيرد، نيازي به چاپ ليبل و آنگاه زدن آن بر روي بسته نيست. از اين نظر، هر دو رویه را مي اقتدار به طور همزمان انجام داد.

اطلاعات را مي اقتدار به شتاب تغيير داد. متن‌ها (به تیتر نمونه زمان، تاريخ، شماره دسته) را مي اقتدار در ادامه دوران واقعي در ادامه تسمه نقاله تغيير داد.

نرخ چاپ با شتاب بالا بسته به تکنيک گزینه استفاده، محصولاتي که با شتاب 5 متر در ادامه ثانيه حرکت مي نمایند را مي اقتدار چاپ کرد که براي عمده نيازهاي توليد کافي است.

فناوري جوهر افشان چه نقشي در ادامه برچسب گذاري دارد؟

سيستم هاي تکنولوژي جوهر افشان به طور گسترده اي در ادامه برچسب زدن به کارگیری مي شود.

 

جزء اصلي يک سيستم برچسب گذاري مبتني بر فناوري جوهرافشان، چاپگر جوهرافشان کشويي است. اين گونه چاپگر به توليدکنندگان اين قابلیت را مي دهد که مستقيماً اطلاعاتي را چاپ نمایند که در ادامه غير اين شکل در ادامه برچسب روي محصولات يا بسته بندي آن ها وجود دارد.

 

مزيت وسیع چاپگرهاي جوهر افشان کاپ بر استدعا اين هست که توليد برچسب غير ضروري مي شود. بنابراين توليد کنندگان مي توانند در ادامه دوران و هزينه خویش صرفه جويي کنند. علاوه بر اين، چاپگرهاي جوهر افشان کشويي مي توانند با شتاب بالا چاپ نمایند و کيفيت چاپ عالي را ارائه دهند، چيزي که ساير سيستم هاي برچسب گذاري توانمند به ارائه آن نيستند. چاپگرهاي جوهر افشان قطره اي با سطح های گوناگون (مانند پلاستيک، مقوا، فلز) نيز سازگار میباشند که آن را به يک خط مش حل ايده آل براي برچسب زدن تبديل مي کند.

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

قیمت برش لیزر ورق آهن آهن تاپ (8)

ارزش برش لیزر ورق آهن – آهن تاپ برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.