11 کارخانه مبل در تهران: آدرس+شماره تماس 11 تولیدی مبلمان

 

اگر پارچه مخمل انتخاب مورد نظر شماست  فروش مبل غرب تهران بدانید هنگامی که پارچه های مخمل و پرز دار را با ناخن می خراشید ، پرز پارچه از بافت جدا نمی شود. اگر نمونه پارچه در نمایشگاه موجود نیست و قصد خرید در همان زمان را دارید ، مجبور هستید به بررسی کارتکمیل شده بسنده کنید . انواع مدل های جدید ناهارخوری نیز همانند مدلهای مبلمان، به سه دسته کلی کلاسیک، استیل یا همان سلطنتی و راحتی تقسیم میشوند و سایر مدلها و طرحها نیز زیرمجموعهای از این سبکها هستند. ست مبل استیل معمولا بصورت نه نفره تهیه می شود که شامل یک کاناپه سه نفره، چهار مبل تک نفره و دو صندلی میزبان است. مبلمان راحتی نیز معمولا به صورت ست هفت نفره تولید میشوند، با این تفاوت که ست هفت نفره مبل راحتی معمولا به صورت ۱ کاناپه سه نفره، ۱ مبل دو نفره و ۲ مبل تک نفره هستد. باید بدانید که عموما بهترین پارچه مورد استفاده در صنعت مبلمان در شهر یزد تولید می شود و صادرات مرغوبترین پارچه های مبل شامل ساتن ، مخمل، شانل و… گام بعدی کاربرد در فضای مورد نظر است،بطور مثال در فضایی مانند یک نشیمن باریک و راهرو مانند ،مسلما نمی توان از یک دست مبل بزرگ استفاده کرد و بهترین انتخاب برای شما یک مبل راحتی مدرن باریک و نیمکت مانند با طراحی ساده و اسپرت است، همچنین اگر فضای خانه تان کوچک است مبل هایی با طرحهای مدرن و پارچه ای ساده گزینه مناسبی بنظر می رسد، مسلما یک دست مبل استیل (سلطنتی) با تاج های بلند و منبت پر نقش و نگار در یک خانه کوچک ، فضا را دچار خفگی می کند.

مدرن را دارید حتما این کارها را امتحان کنید.

مبلی که قسمت پشتی مرتفعی دارد اغلب اوقات یک دسته ی باریک دارد، و اگر مبل طراحی کلاسیکی داشته باشد، ممکن است یک دسته ی دارای قوس یا دارای آرایشی باشد که به سمت لبه ها پهن می شود. آیا سر و گردن شما روی آن راحت است یا حتما نیاز به استفاده از کوسن دارید. اگر قصد خرید مبل برای اتاق نشیمن را دارید مهمترین نکته آسایش شماست ، اینکه در مواقع لزوم بتوانید براحتی روی مبل دراز بکشید ، خستگی تان را از تن بدر کنید و به تماشای فیلم موردعلاقه تان بنشینید، پس اگر قصد خرید مبل راحتی مدرن را دارید حتما این کارها را امتحان کنید. پس افزون بر این که یک مبل باید زیبا و شکیل باشد استحکام ماندگار خصیصه ای است که باعث می شود این کالا در دراز مدت پاسخگوی نیاز شما باشد. شما برای خرید مبل راحتی مدرن گزینه های زیادی برای انتخاب دارید و طراحان و ایده پردازان و همچنین تولید کنندگان مبل ، حجم زیادی از این کالا را درنمایشگاه ها در معرض دید شما قرار می دهند.

در ظاهر معمولا عرضه کنندگان یک کالا از کیفیت خود تعریف و رقبای خود را تخریب میکنند که مشتریان هوشمند نیز به اغراق و بزرگ نمایی پی می برند. قیمت مبل به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که از جمله ی آن ها می توان به سبک و تعداد قطعه در ست و متریال سازنده مبل اشاره کرد. بلكه معیار هایی نظیر زیبایی محصول، تنوع در رنگ، مدل های مختلف و حتی متریال در انتخاب آن اهمیت بیشتری پیدا کرده است. بنابراین اولین توصیه ، انتخاب مبلی است که از نظر مقیاس با فضای مورد نظر متناسب باشد. این افزایش قیمت باعث میگردد تا بسیاری از خرید مبلمان با کیفیت صرفه نظر کرده و یا به خرید مبلی با قیمت غیر واقعی راضی میشوند. خوب است بدانید رنگهایی در بازار هستند که بافت چوب را پوشش نمی دهند ،در رنگ کاری مبلی که با چوب های مرغوبی مثل چوب گردو ارائه می شودبهتر است از رنگهای پلی استیل یا پلی اورتان استفاده شود تا بافت زیبای چوب مشخص باشد.

برای جلوگیری از پریدن رنگ، می توان از موادی همچون پلی استر استفاده کرد. تکیه گاه کار حال لمه خورده است که زیبایی کار را دوچندان کرده است و حالت قوسی بودن پشتی کار باعث پرشدن گودی کمر می شود و نشیمن راحت و استانداردی به این مبل داده است. مبل چستر به دلیل ویژگیهای ظاهری و ساختاری خاص خود مورد توجه اکثر افراد قرار گرفته است و در حال حاضر میتوان این سبک مبل خاص و زیبا را در بیشتر خانهها یافت. حال که صحبت از ارتفاع شد نکته دیگری که هنگام خرید مبل راحتی باید در نظر داشته باشید انتخاب میز مناسب برای ست مبلتان است. خرید مبل راحتی اگر انتخاب شما برای طراحی و چیدمان خانه است، توصیه میکنیم به نکات زیر دقت کنید. چوب روسی معمولا برای ساخت مبل های راحتی و اسکلت مبلهای کلاسیک استفاده می شود. مهندس رجب زاده می گوید: “این به شما اجازه می دهد تا فضای کافی را برای سهولت در اطراف آن داشته باشید و فضای کافی برای قفسه ها و سایر وسایل مبلمان و همچنین باز کردن کابینت ها ، درها و پنجره ها را به وجود آورده اید.

یکی دیگر از مزیت های خریدمبل از تولید در کاهش دست واسطه گران است که از تولیدی تا رسیدن محصول به دست ما وجود دارند. مبلمان چستر اغلب به رنگ قهوه ای تولید میشوند، اما میتوان آن را در رنگهای مختلفی مثل مشکلی، سفید و… مبلهای کلاسیک معمولا به صورت ست هفت نفره (۱ کاناپه سه نفره، ۴ مبل تک نفره، ۰ میزبان یا ۱ کاناپه سه نفره، ۲ مبل تک نفره، ۲ میزبان) همراه با ست جلومبلی و عسلی به فروش میرسند. برای نمونه نهارخوری اسپرت یا نهارخوری مدرن را میتوان زیرمجموعهای از مدل ناهار خوری راحتی دانست و یا نهارخوری چپندر را میتوان زیرمجموعهای از سبک کلاسیک و یا سلطنتی دانست که در آن پشت صندلیها پارچه ای نبوده و با ظرافت خاصی منبت کاری شده است. گام پنجم شناخت و انتخاب پارچه است. در انتخاب مبل راحتی ال ، نیاز و سلیقه شما مهمترین نقش را ایفا میکنند.

 

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

قیمت برش لیزر ورق آهن آهن تاپ (8)

ارزش برش لیزر ورق آهن – آهن تاپ برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.