آزادی و مرخصی ۲۸۶ زندانی گنبدکاووس/ حضور هیئت 80 نفره قضات در زندان گنبدکاووس

[ad_1]

ایسنا/گلستان رئیس کل دادگستری گلستان به همراه هیئت بلندپایه 85 نفره قضات با حضور در زندان گنبدکاووس و سرکشی از این زندان با آزادی و مرخصی 286 زندانی موافقت کردند.

حیدرآسیابی در گفت و گو با ایسنا پیرامون آزادی و مرخصی زندانیان گنبدکاووس در جریان بازدید هیئت قضایی استان از زندان این شهرستان، با اشاره به اینکه طرح پایش و غربالگری زندانیان با دستور رئیس قوه قضاییه در سرتاسر کشور اجرا می‌شود، اظهار کرد: در قالب این طرح، روسای دادگستری‌ها، دادستان‌ها و قضات با حضور در زندان‌های گرگان و گنبدکاووس با همه زندانیان دیدار و پرونده‌های آنان را بررسی می‌کنند.

وی با بیان اینکه امروز به همراه هیئت ۸۵ نفره از قضات  شرق استان برای سرکشی  به زندان گنبدکاووس رفتیم، افزود: در بازدید امروز  از زندان گنبدکاووس  ۱۱ مددجو آزاد شده و ۲۷۵ مددجو هم پس از بررسی با دستور قضایی به مرخصی رفتند یا رای باز شدند.

رئیس کل دادگستری استان گلستان با تاکید بر اینکه امروز با درخواست هشت مددجو برای تحت نظر قرار گرفتن با پابند الکترونیک و اشتغال ۴۸ مددجو هم موافقت شد، خاطرنشان کرد: بیشتر مددجویانی که امروز با احکام جدید روبه رو شدند در زمره محکومان مالی هستند.

آسیابی با اشاره به اینکه در این طرح پس از بررسی پرونده‌ها در صورتی که زندانیان مشمول عفو، تخفیف مجازات؛ آزادی مشروط؛ تعلیق اجرا و سایر تسهیلات قانونی مثل اعطای مرخصی و اشتغال باشند، دستور قضایی لازم صادر می‌شود، امیدواریم در اجرای این طرح بتوانیم ضمن کمک به مددجویان و خانواده این عزیزان به بازیابی هویت اجتماعی و اشتغال آنها نیز کمک کنیم.

انتهای پیام

[ad_2]
خبر روز

درباره ی admin_asooweb

مطلب پیشنهادی

قیمت برش لیزر ورق آهن آهن تاپ (8)

ارزش برش لیزر ورق آهن – آهن تاپ برش لیزر آهن, سرویس ها برش لیزری …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.